Syrový darčekový kôš

Syrový darčekový kôš

Prezent, ktorý pohladí všetky zmysly obdarovaného. Darčekový kôš plný lahodných syrových dobrôt  a špecialít z produkcie mliekarne spoločnosti AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň.

Darčekové koše sú vhodné ako prezent na každú spoločenskú príležitosť:  ako darček k osobnému sviatku, na promócie, svadby, životné jubileá, pre firemnú klientelu, ale aj ako  prezent na firemné stretnutia, do tomboly,  prejav poďakovania, prezentáciu regiónu, alebo  len tak, pre radosť. Darčekový kôš je vhodným prezentom pre dámy aj pánov. Môže byť rafinovane doplnený fľašou kvalitného slovenského bieleho alebo červeného vína alebo sektu.

V ponuke máme tri veľkosti darčekových košov. Objem a obsah darčekového koša  Vám pripravíme na objednávku, presne podľa Vášho zadania, alebo Vám vyrobíme taký, ktorý sa presne zhodne s Vašou predstavou. Na Vaše prianie Vám vyrobíme aj darčekový balíček.

Objednávky prijímame  v našich podnikových predajniach v Červenom KameniPúchove, ako aj telefonicky , alebo mailom priamo v našej spoločnosti AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň.